Hakkımızda

Hakkımızda

Gülezler Grup; yenilikçi yaklaşımları, sürdürülebilirliğe verdiği önem ve çözüm odaklı yaklaşımlar ortaya koyma becerileriyle sektörünün önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır. Akılcı yatırımları ile sanayileşme hamlesini AOSB’de (Adana Organize Sanayi Bölgesi) toplam 70.000 m2’lik 2 fabrika yatımı ile sürdürmeye devam eden Gülezler Grup, 35 yılı aşkın sektörel tecrübesi ile inşaat, enerji, tarım-hayvancılık, makine-endüstri ve ulaşım gibi ana sektörlerde faaliyet gösteren kuruluşlara hizmet vermektedir. Ürün çeşitliliği ve istikrarlı fiyat politikasıyla büyümeye devam eden Gülezler: Havalimanı, stadyum, baraj, otoyollar gibi nitelikli yapılarda; enerji nakil hatları, otomotiv, makine ve savunma sanayi vb. stratejik sektörlerde, ulusal ve uluslararası mega projelerde, demir – çelik ürünlerinin tedarik ve işlenmesinde çözüm ortağı olacak Türkiye’nin en modern Çelik İşleme ve Çelik Servis Merkezi yatırımını gerçekleştirmiştir.

35

Yıllık Sektörel Tecrübe

Gülezler Metal' in stratejisi pazara sürekli olarak daha yeni ve daha makul fiyatlı ürünler sunmak olmuştur.

Gülezler Grup Şirketlerinin çalışan sayısı günden güne artmaktadır ve toplam personelinin %25’i alanında uzman mühendislerden müteşekkildir. Teknik uzmanlık becerileri ile öne çıkan Gülezler Grup, insana verdiği değer ile saygın bir kuruluş olarak tanınmaktadır. Boru, Profil, Hadde, Sac ve Yardımcı Ürünler kategorilerinde müşterilerine en kaliteli ürünü, uygun maliyet ve hızlı teslim ilkesi ile sunmayı hedeflemektedir.


ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi,  ISO14001 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikalarına sahip bir firma olarak “Gülezler Grup”, marka tescilleri ile de ulusal bir tanınmış markadır.

                                  

Yeni bir döneme giren Gülezler Grup:

  + Kalite ve verimliliği artırma üzerine projeler sunmak,

 Endüstri temelli tedarik zincirini modernize etmek için sağlam bir temel oluşturmaya odaklanmak,

  + Öz kaynak güvenliğini sağlamak,

  + Sermaye operasyonu yürütmek,

  + ARGE ve İnovasyon güdüsünü aşılamak,

  + Reformist bakış açısı kazandırmak


üzere 6 ana stratejiyi eşgüdümlü bir çerçevede toplayarak, başarılarını taçlandırmayı hedeflemektedir.


Daha güçlü ve rafine hale gelerek güvenilir biçimde faaliyetlerine devam etmek ancak kontrol, operasyon ve ahenkli büyüme evrelerinden geçerek mümkün olacaktır. İmalat endüstrisi için öne çıkan ürünleri ile üreticilere dost hizmet anlayışı ile kendini geliştirme ve sürekli iyileştirme yeteneklerine sahip olan Gülezler Grup; “Tedarikçisine, müşterisine ve çalışanlarına değer veren kurumlar, kalplerde edindikleri yer ile sonsuza kadar yaşarlar.” anlayışıyla ortak bir gelecek oluşturmaya adaydır. Gülezler, bilimsel yönetim sistemlerini benimseyerek çağın gerekleriyle uyumlu modern bir işletme grubu haline gelmeyi zirve hedef olarak belirlemiştir. 

Üretmek

Gülezler Metal

Türkiye'nin Önde Gelen Çelik Servis Merkezi

Farklı talep ve ihtiyaçlar için her zaman çözüm üretmektedir.

Geleceğe dair tüm adımlarını cesaret ile atarak yeniliğe yön vermektedir.

Kaliteli iş anlayışı ile paydaşlarıyla güçlü bağlar kurmaktadır.

Pazara sürekli olarak, yeni ve daha makul fiyatlı ürünler sunmayı hedefleriz.