Başkan’ın Mesajı

Başkan'ın Mesajı

Değerli Paydaşlarımız,

“Gelişim olmayan bir değişim, ilerlemek değildir” felsefesinden hareketle, bugüne dek her değişimi gelişim için bir fırsat olarak gördük. Çelik sektöründe yarım asra doğru kararlı adımlarla ilerlediğimiz faaliyetlerimizde, paydaşlarımızın ihtiyaçları için kapsamlı çözümler sunmak her daim odağımızda oldu.

Paydaş ilişkilerimizden doğan deneyimler ile çeşitli iş kollarında verdiğimiz hizmet ve sunduğumuz ürünleri yeni yatırımlarla destekledik. 

Grubumuzun lokomotif şirketi Gülezler Metal başta olmak üzere yeni yatırımlarla doğacak marka ve şirketlerimizi Gülezler Grup çatısı altında toparlayarak, entegre çözümlere doğru kararlı ilerleyişimizi sürdürüyoruz. Kurumsallaşma sürecimize katkıda bulunan logo ve görsel kimlik tasarımımızı beğeninize sunarken, sizlerden elde ettiğimiz dönütlerle sözel iletişim tasarımımızı ve hizmet anlayışımızı da şekillendiriyoruz.

Tedarikçisi, müşterisi, çalışanlarıyla; kısacası tüm paydaşları ile iletişim ağını çelik gibi güçlendirme hedefiyle Gülezler Grup, bugüne dek olduğu gibi sektörüne yenilik ve nitelik katan öncü kuruluşu olmaya devam edecektir.

                                                                           Mehmet Duran GÜLEZ
                                                                              İcra Kurulu Başkanı