Kariyer

İnsan Kaynakları Politikası

Çelik sektörünün önde gelen kuruluşlarından olma yolunda hızla ilerleyen Gülezler Grup’un büyüme adımlarının ardında, çelik gibi bir iradeye sahip yönetim anlayışı ve insan kaynağı bulunmaktadır.

Başarı basamaklarını çıkışımızda büyük etkisi bulunan katılımcı yönetim anlayışının kurum kültürümüzde önemli bir yeri bulunmaktadır. Gülezler bünyesindeki her bir bireyin görüş ve önerilerinin stratejik plan ve hedeflerimize ulaşmamızda önemli bir rolü olduğunu düşünüyoruz. İnsan kaynağımızın niteliğine ve gelişimine etki edecek bir kariyer ve eğitim planlaması insan kaynakları politikamızın en önemli unsurları arasında yer almaktadır.

Yönetsel süreçlerde; global ve yenilikçi anlayış ile kadim tarihimizi örtüştürmenin, başarımızın sırrı olduğuna inanıyoruz. “İnsanı Yaşat ki, Devlet Yaşasın!” sözünün gücü; müşteri ve tedarikçi ilişkilerimizden, insan kaynağı politikamıza kadar kurum organizasyonumuzun her alanındaki faaliyetlerimizi şekillendirmektedir.

Gülezler Grup çalışanlarının takım ruhu ile oluşturacağı katma değerin devamlılığını sağlamak için çalışıyoruz.Kültürel mirasına, coğrafyasına ve insana değer veren bireylerden müteşekkil yaşayan bir organizma olmak için sürekli bir gelişim içinde bulunuyoruz.

Açık pozisyonlar için tıklayınız...